Hedmark / Oppland Bowlingkrets

Velkommen til Hedmark / Oppland Bowlingkrets' hjemmesider

Konto

Oppdatering av Mjøscupen

3. mars 2013, 21:33 av Henning Rugsveen

Femte runde i Mjøscupen er ferdigspilt på Gjøvik. Line Søhagen og Frode Jørgen Aaneby vant runden, mens Lillian Larsen og Bjørn Einar Rudshagen leder sammenlagt.

De første spillerne kan begynne å stryke resultater siden de fire beste av sju turneringer teller totalt. Dermed er det klart at det blir fullt i finalen i mai, i motsetning til i fjor, da bare 15 herrer var kvalifisert med nok turneringer.

Elverum Open er allerede i gang og har finalespill 15. mars. Siste turnering i Mjøscupen er Super-12'ern på Hamar fra 23-31. mars, med mulighet for å samle nødvendige serier til NM.

GJØVIK OPEN
Damer
Nr Navn Klubb Snitt hcp. Spilt Sum

1 Line Søhagen Gjøvik 169 184 1470 1654
2 Grace Kristiansen Gjøvik 187 80 1528 1608
3 Lillian Larsen Gjøvik 189 64 1503 1567
4 Grethe B. Bergersen Glåmdal 184 96 1437 1533
5 Camilla Berg Olsen Gjøvik 201 0 1490 1490

Herrer
Nr Navn Klubb Snitt hcp. Spilt Sum
1 Frode Jørgen Aaneby Glåmdal 219 0 1864 1864
2 Bjørn Einar Rudshagen Glåmdal 226 0 1841 1841
3 Tor Inge Jansen Briskebyen 210 0 1780 1780
4 Sean M. Hustveit Briskebyen 213 0 1773 1773
5 Øystein Sustad Gjøvik 153 280 1480 1760
6 Andreas Forseth Lillehammer 183 104 1644 1748
7 Stian Olsen Briskebyen 213 0 1731 1731
7 Øyvind Harang Glåmdal 213 0 1731 1731
9 Geir Ståle Kristiansen Briskebyen 212 0 1686 1686
10 Christer Aker Briskebyen 210 0 1680 1680
11 Inge Hamnes Briskebyen 188 72 1601 1673
12 Tommy Johannessen Gjøvik 207 0 1671 1671
13 Ola Bjørtomt Bekkelaget 197 16 1655 1671
14 Hans Erik Menkerud Gjøvik 180 120 1540 1660
15 Morten Berntsen Bekkelaget 197 16 1628 1644
16 Steinar Brukstuen Gjøvik 174 160 1481 1641
17 Pål S. Romskaug Bekkelaget 203 0 1623 1623
18 Øyvind Skoglund Gjøvik 198 16 1598 1614
19 Jan Cato Sparby Solør 210 0 1611 1611
20 Anders Mathisen Gjøvik 183 104 1488 1592
21 Paul Dahl Gjøvik 192 48 1539 1587
22 Bjørn Floeng Svendby Gjøvik 208 0 1585 1585
23 Odd G. Kaspersen Bekkelaget 208 0 1580 1580
24 Terje Hansen Elverum 189 64 1490 1554
25 Henning Rugsveen Bekkelaget 198 16 1517 1533
26 Geir Beck Solør 193 64 1468 1532
27 Tor Engeskaug Bekkelaget 188 72 1455 1527
28 John Bergsløkken Solør 174 160 1340 1500
29 Ivar Hamre Valdres 148 304 1155 1459
30 Bjørn Arild Olsen Glåmdal 189 64 1380 1444
31 Bent Krister Mathisen Gjøvik 190 144 1292 1436


TOTALSTILLING
Damer (4 til finale):
1 Lillian Larsen Gjøvik 2,50 4
2 Camilla Berg Olsen Gjøvik 3,00 4
3 Grethe B. Bergersen Glåmdal 3,25 4
4 Grace Kristiansen Gjøvik 3,75 4
5 Line Søhagen Gjøvik 4,50 4
6 Hege Hexeberg Glåmdal 10,00 3
7 Hilde Slettvoll Solør 3,50 2
8 Gerd Brandett Solør 4,00 2
9 Mona Danielsen Glåmdal 8,00 2
10 Anita Meiningen Solør 2,00 1
11 Mariann Groven Solør 4,00 1
12 Anita Hagen Glåmdal 8,00 1
13 Lisa Marie Stensby Solør 9,00 1
14 Monica Bekkelund Glåmdal 9,00 1
15 Elin Mathiesen Solør 10,00 1
16 Ann-Christin Sund Glåmdal 11,00 1
17 Jorun Jusnes Glåmdal 12,00 1

Herrer (16 til finale):
1 Bjørn Einar Rudshagen Glåmdal 2,25 4
2 Stian Olsen Briskebyen 6,50 4
3 Tor Inge Jansen Briskebyen 7,50 4
4 Geir Beck Solør 8,25 4
5 Geir Ståle Kristiansen Briskebyen 8,75 4
6 Sean M. Hustveit Briskebyen 8,75 4
7 Christer Aker Briskebyen 9,25 4
8 Jan Cato Sparby Solør 9,75 4
9 Erland Lund Briskebyen 13,00 4
10 Morten Berntsen Bekkelaget 13,25 4
11 Pål S. Romskaug Bekkelaget 14,75 4
12 Ola Bjørtomt Bekkelaget 16,75 4
13 Steinar Brukstuen Gjøvik 18,00 4
14 John Bergsløkken Solør 21,25 4
15 Henning Rugsveen Bekkelaget 22,00 4
16 Odd G. Kaspersen Bekkelaget 24,75 4
17 Øystein Sustad Gjøvik 26,25 4
18 Jonas Sjögren Solør 10,33 3
19 Frode Jørgen Aaneby Glåmdal 12,33 3
20 Inge Hamnes Briskebyen 13,67 3
21 John Fossum Briskebyen 14,33 3
22 Øyvind Harang Glåmdal 14,33 3
23 Håkon Nerdrum Glåmdal 15,33 3
24 Andreas Skoglund Solør 18,33 3
25 Olav Viggen Solør 23,67 3
26 Knut Atle Skoglund Solør 25,33 3
27 Eddy Eriksen Glåmdal 25,67 3
28 Hans Erik Menkerud Gjøvik 27,67 3
28 Tommy Johannessen Gjøvik 27,67 3
30 Bjørn Arild Olsen Glåmdal 33,00 3
31 Øyvind Skoglund Gjøvik 33,00 3
31 Tor Engeskaug Bekkelaget 35,00 3
33 Tommy Gundersen Glåmdal 11,00 2
33 Magnus Johansson Glåmdal 14,00 2
33 Ove Osgjelten Elverum 17,00 2
36 Paul Dahl Gjøvik 17,00 2
37 Egil Djuvik Pedersen Elverum 18,00 2
39 Andreas Forseth Lillehammer 18,50 2
40 Bjørn Floeng Svendby Gjøvik 22,00 2
41 Henry Alf Arnesen Glåmdal 22,50 2
42 Håvard Brandett Glåmdal 22,50 2
43 Anders Mathisen Gjøvik 24,00 2
44 Geyr Nerdrum Glåmdal 25,50 2
45 Ivar Hamre Valdres 29,50 2
46 Vilhelm Johansen Elverum 30,00 2
46 Morten Lund Bekkelaget 35,00 2
48 Terje Hansen Elverum 35,50 2
49 Kjell Ivar Holthe Glåmdal 37,00 2
49 Terje Bekkemoen Solør 43,50 2
49 Finn Moseby Solør 47,50 2
52 Martin Sørebø Glåmdal 1,00 1
53 Joakim Biehl Glåmdal 5,00 1
54 Frode Vermund Solør 9,00 1
55 Linus Carle Solør 15,00 1
56 Bjørn Kato Einarsrud Solør 16,00 1
57 Håkon Sagerud Solør 20,00 1
58 Magne Erik Olsen Gjøvik 21,00 1
59 Gjermund Mathiesen Solør 22,00 1
60 Rune Gullberg Gjøvik 24,00 1
61 Roger Tømte Bekkelaget 25,00 1
61 Morten Botilsrud Solør 26,00 1
63 Werner Biehl Glåmdal 27,00 1
64 Arne Svein Strøm Briskebyen 28,00 1
65 Hugo Skoglund Solør 28,00 1
66 Stefan Bäck Glåmdal 29,00 1
67 Rune Martinsen Gjøvik 30,00 1
68 Ole R. Stemsrudshagen Solør 31,00 1
69 Bent Krister Mathisen Gjøvik 31,00 1
70 Jan Ivar Sparby Solør 32,00 1
71 Ole A. Ingvoldstad Briskebyen 33,00 1
71 Tommy Brattbo Glåmdal 33,00 1
73 Stein Erik Rugsveen Glåmdal 34,00 1
74 Knut Gjedtjernet Solør 36,00 1
75 Helge Dammen Solør 40,00 1
76 Håkon Reum Glåmdal 40,00 1
77 Arild Bergersen Solør 41,00 1
78 Thomas Brendengen Glåmdal 42,00 1
78 Øystein Brakvalsvålet Glåmdal 43,00 1
80 Bertil Blegeberg Glåmdal 46,00 1
80 Rolf Boysen Elverum 48,00 1
82 Johan Helland Glåmdal 55,00 1
82 Audun Wangen Glåmdal 57,00 1

© 2007 - 2014 Hedmark / Oppland Bowlingkrets - sidekart - RSS